6064 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 150
Sold den 11 oktober 2021 -
5409 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 350
Sold den 2 september 2019 -
2008 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 18 mars 2019
8082 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 5 maj 2014 -
7598 Färglitografier
5 st. Ã…ke Arenhill, numrerade, 24x38
Sold: SEK 400
Sold den 7 augusti 2006